« Hürriyet.com.tr

Tesislerimizi Tanıyalım

Hürriyet Haber
X

Pataros Hotel

Dünyanın en güzel kumsallarından biri olarak gösterilen Patara sahiline 1.5 kilometre uzaklıkta bulunan Pataros Hotel doğal ortamda huzurlu bir dinlence imkanı sunuyor. Uçsuz bucaksız kumsalı, binlerce yıllık tarihi geçmişi hala dimdik ayakta duran Patara kentinin kalıntıları, dünyanın dört bir yanından gelen konuklarını geçmişte bir gezintiye götürüyor.

YAZ KIŞ HİZMETTE

Yeşillikler içerisindeki Pataros Hotel 40 oda ve 90 yatak kapasitesine sahip. Yaz-kış turizme hizmet veren tesis, Patara antik kentini görmeye gelen turistlerin vazgeçemediği bir mekan arasında yeralıyor. Yüzme havuzu, barı, diskosu ve oyun salonları ile konuklarına her türlü aktiviteyi sunan küçük ama şirin tesis yöreye özgün Türk mutfağı ile de dikkat çekiyor.

TARİHİ GEÇMİŞ

Konuklarına ev ortamını hazırladıklarını söyleyen Pataros Hotel'in sahibi Avukat Salih Çalık, ‘‘ Patara tüm dünyanın tanıdığı bir bölge. Binlerce yıllık tarihi geçmişi ve dünyanın en iyi plajı seçilen altın sarısı kumsalı ile her yıl binlerce turist buraya akın ediyor. Bölgeye gelen konuklara türk misafirperverliğini yaşatıyoruz’’ dedi.

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Medeniyetin uğramadığı yer! (Wakhan Koridoru)
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Şanlıurfa’dan gastronomi atağı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Chistmas’a geldik biz...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Koltuğunuzu manzaraya göre seçin
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa’nın en güzel 10 kayak merkezi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Kazdağları’nda Zeus’un tahtında bir köy