Gündem Haberleri

Tesisatçı banyoda tecavüze kalkıştı

BURSA’da su ve elektrik tesisatçısı 2 çocuk babası Mehmet R. (26), N.K. (26) adlı kadının elektrik tesisatını onardı.

Her türlü tesisat işi yaptığını söyleyen Mehmet R., cep telefonunun yazılı olduğu kartını bıraktı. N.K. banyosunda su kaçağı olunca da Mehmet R.’yi aradı. Mehmet R., önceki gün evine gittiği N.K.’yı, su kaçağının olduğu yeri göstermek için banyoya çağırdı. Burada genç kadını önce dövdü, sonra tecavüz etmek istedi. Genç kadının bağırıp yardım istemesi sonucu paniğe kapılan tesisatçı kaçtı. Polisin, bıraktığı karttan ulaştığı Mehmet R. gözaltına alındı. Suçlamayı kabul etmeyen Mehmet R.’yi, N.K.’yı döverken düşürdüğü kontrol kalemi ele verdi. İfadesi alınan Mehmet R., nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 2 Yorum }
  • Sema Akın 27.11.2011 15:15:15
    Neden tutuksuz yargılanıyor,neden cezaevine atılmıyor. Gerçekten bu mahkemeler utanç kaynağı haline geldi. Bir kadına tecavüz edemedi diye mi bırakılıyor,belki bir dahakine başarılı olur o sapık. Bunu mu bekliyorlar. Pes !
  • Yücel Gürsoy 27.11.2011 12:50:17
    "Nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı" ibaresi kanıma dokundu. Yahu adamın tecavüzcü olduğu delillerle sabitken niye tutuksuz yargılamak üzere serbest bırakıyorsunuz, işlerine kaldığı yerden devam edebilsin diye mi?Bu ülkede ciddi bir HUKUK REFORMU lazım.
 
HaberlerGalatasarayRusyaBeşiktaşTÜRKİYEKasımpaşaFenerbahçeDiyarbakırTahir ElçiTahir Elçi öldürüldüSuriyePutinsaldırıAkhisar Belediyeporbeşiktaş-akhisar belediyespor maçı saat kaçtabeşiktaş-akhisar belediyespor maçı hangi kanaldabeşiktaş-akhisar belediyespor maçı ne zamanbeşiktaş-akhisar belediyespor maçı canlı izlecanlı yayıncanlı maç anlatımıcanlı maç