« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Teşekkür SMS'si

Ergin Ataman, Milli Takımlar Genel Direktörü Doğan Hakyemez’e telefonla mesaj geçti. Hakyemez de duygulandığı bu mesajı antrenman öncesi oyunculara okudu. Ataman’ın bu anlamlı jesti tüm ekip tarafından alkışlandı.

Celal DEMİRBİLEK
SON GÜNCELLEME
JAPONYA’da kimine göre 12 Dev Adam, kimine göre 12 Cesur Adam, kimine göre de 12 Genç Adam, oynadığı basketbolla taktir toplarken, gözünü de bugünkü Arjantin maçına çevirdi. Ne sakatlık ne de başka problemler bu cesur yürekli oyuncuları tarihimizde ikinci defa katıldığımız Dünya Şampiyonası’nda ilk 8’e girme yolunda engel olabildi.

Oyuncularımız kazandıkça 70 milyon sevinçten havalara sıçradı. Başarı devletin zirvesinden, sokaktaki insana kadar herkesi sevindirirken, yabancı basın da bu genç takımdan övgüyle bahsetti. Tüm bunlar gerçekleşirken, dün oldukça ilginç bir gelişme yaşandı.

Duygulandılar

Ülkemizin yetiştirdiği değerli koçlardan Ergin Ataman, Milli Takımlar Genel Direktörü Doğan Hakyemez’e telefonla mesaj geçti.

Ataman’ın bu sürpriz mesajı Hakyemez’i duygulandırdı. Hakyemez de,"Sonu ne olursa olsun mükemmel bir takım görüntüsü var. Çocukları, tüm ekibi yürekten kutluyorum. Ve tabii ki Tanjeviç’e bu cesareti ve ben dahil birçok kişiye verdiği için saygı duyuyorum. Sporda başarının kişisel egolarla değil, disiplin, çalışma ve takımla olduğunu tüm dünyaya yeniden hatırlattı" içeren bu mesajı son antrenman öncesi oyuncularına okudu. Ergin Ataman’ın bu anlamlı mesajı tüm oyuncular tarafından alkışlandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz