« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tesadüfen lider olmadık

Song, Trabzonspor’un hak ederek zirvede yer aldığını belirtirken G.Saray’a karşı forma giymenin kendisi için değişik bir his olacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un deneyimli savunma oyuncusu Rigobert Song, hakederek liderlik koltuğunda oturduklarını söyledi. Hem moral olarak, hem de fizik olarak çok iyi durumda olduklarını ifade eden Song, "En önemli konu ise tesadüfen lider olmadık. 16 puanı hak ederek topladık. Son iki maçta yaşanan savunma hataları, anlık konsantrasyon eksikliğinden kaynaklandı" diye konuştu.

Eski takımı G.Saray ile yarın oynayacakları maça değinen Song, "Benim için belki garip olacak. Taraftarların beni nasıl karşılayacaklarını açıkçası bilemiyorum. Ama bu değişik bir his olacak. Birçok insan G.Saray maçının diğer müsabakalardan çok farklı ve olağanüstü olduğunu düşünüyor. Halbuki diğerlerinden hiçbir farkı yok. Zorluk derecesi aynı. Normal oyunumuzu oynarsak istediğimiz sonucu alırız. G.Saray ne kadar sıkıntı yaşasa da her an rakiplerine sorun açabilecek kapasitede" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz