« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ters yol kazası

Porsche marka otomobiliyle Samatya Sahilyolu’nda ters yola giren milli futbolcu, Audi Q7 marka jiple çarpıştı. Araçların büyük hasar gördüğü kazada Kaş’ın sağ el serçe parmağı, yanındaki dizi oyuncusu Damla Debre’nin de ayağı çatladı.

Murat DELİKLİTAŞ - Felat BOZARSLAN / DHA
SON GÜNCELLEME

METE DÜREN: KOLUNDA KIRIK VAR

İBRAHİM KAŞ TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ / WEB TV 

SERDAR ÖZKAN'DAN AÇIKLAMA / WEB TV

KAZA SONRASI GÖRÜNTÜLER / WEBTV

BEŞİKTAŞ’ta kiralık olarak forma giyen milli futbolcu İbrahim Kaş (24), Porche marka otomobiliyle ters yola girince kaza geçirip hafif şekilde yaralandı. Kaza saat 15.00 sıralarında meydana geldi. Yanında Emret Komutanım dizisinden tanınan Damla Debre (23) bulunan İbrahim Kaş, 34 KAS 45 plakalı Porsche marka otomobiliyle Samatya Sahilyolu’na tersten girince karşı yönden gelen Ramazan Aydoğdu yönetimindeki 34 LL 320 plakalı Audi Q7 marka jiple kafa kafaya çarpıştı. Ön tarafı büyük hasar gören otomobilde bulunan İbrahim Kaş ile Damla Debre, Samatya’daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından Kaş’ın sağ el serçe parmağında, Demre’nin de ayağında çatlak tespit edildi.
Debre sevgilisi değil
Milli futbolcuyu G.Saray’ın kaptanı Arda Turan ile Beşiktaş’tan takım arkadaşı Serdar Özkan ziyaret etti. Beşiktaş Kulübü Doktoru Devrim Urgun da hastaneye geldi.
Serdar Özkan, Damla Debre’nin İbrahim Kaş’ın değil bir ortak arkadaşlarının sevgilisi olduğunu, İbrahim’in onu almaya gittiğini, dönüş yolunda da kaza geçirdiklerini söylerken, “Kimse ters yöne girecek kadar cahil değildir. Herhalde bilmiyordu. Emniyet kemerleri bağlıymış. Ölümden döndüler” dedi.
İbrahim Kaş ile Damla Debre, ilk müdahalelerinin ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Geceyi tedbir amaçlı olarak hastanede geçiren Kaş ve Debre bugün taburcu olacak. Beşiktaş Kulübü, kaza nedeniyle İbrahim Kaş için geçmiş olsun mesajı yayınladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz