Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terraneo'dan gazeteciye bayram harçlığı!

Beşiktaş derbisinin hazırlıklarını Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe'nin bugün yaptığı antrenmanda renkli görüntüler yaşandı. Sportif direktör Giuliano Terraneo ve teknik direktör Vitor Pereira, idmanı takip eden gazetecilerin Kurban Bayramı'nı kutlarken, yaptıkları esprilerle ortama neşe kattı.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Vitor Pereira antrenman sonrası gazetecilerin yanına gelerek tek tek bayramlaştı.
Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Giuliano Terraneo, foto muhabiri Doğan Çil'e 20 lira bayram harçlığı verdi.

Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Terraneo ve Pereira, bayramlaştıktan sonra gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Vitor Pereira, antrenmana gelen küçük taraftarlarla şakalaştı.

Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Bursaspor maçındaki gerginliğin ardından dün özel bir görüşme yaparak krizi sona erdiren Vitor Pereira ve Robin van Persie idman sırasında üç kez konuştu.

Terraneodan gazeteciye bayram harçlığı
Pereira, idmanın başarılı isimlerinden Van Persie'yi alkışlayarak moral verdi.

"AİLE İLE GEÇİRİLEN BAYRAM, EN GÜZELİDİR"
Bayramlaşmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pereira, "Tüm Türkiye'ye iyi bayramlar diliyorum. Herkese teker teker huzur içinde aileler ile beraber güzel bir bayram geçirmelerini dilerim, ki zaten aileler ile beraber olabilmek böyle bayramlar için en güzel olanıdır" dedi.

"DERBİDE GÜZEL BİR GÖSTERİ SUNMAK İSTİYORUZ"
Beşiktaş derbisiyle ilgili görüşlerini de anlatan Pereira, "Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz. Bizi izleyen herkese keyifli futbol izletmeyi amaçlıyoruz. Benim en büyük tutkum futbol. Ben de herkes gibi iyi bir futbol izlemeyi her zaman isterim. Hafta sonu güzel bir maç olmasını diliyorum, tabii ki doğal olarak her zaman kazanmak istiyoruz, bu maçta hedefimiz 3 puan" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe ailesinin de bayramını kutlayan Pereira, konuşmasını yine Türkçe, "İyi bayramlar" diyerek tamamladı.

TERRANEO DA TÜRKÇE KONUŞTU
Sportif Direktör Guliano Terraneo ise, "Ben de Fenerbahçe adına tüm insanlara iyi bayramlar diliyorum, insanların dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum" dedi. İtalyan yönetici sözlerini tıpkı Pereira gibi Türkçe, "İyi bayramlar" diye bitirdi. Derbi ile düşüncesi de sorulan İtalyan futbol adamı, "Benim beklentim tüm Fenerbahçelilerin isteğiyle aynı yönde" ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz