Gündem Haberleri

  Terörle mücadele billboardla olmaz

  Ümit ÇETİN / POLATLI
  04.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Terörün ucuz polemik yapılmayacak kadar önemli bir mesele olduğunu söyleyen DP Lideri Ağar, Başbakan Erdoğan’ı eleştirerek, "Türkiye’nin hiçbir yerine gitmezsin, dağ, ova bilmezsin. Öyle billboard yaparak, terörle mücadele edilmez" dedi. Ağar, terörle mücadelenin cesaret ve tecrübe işi olduğunu vurguladı.

  DEMOKRAT Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, terörle mücadelenin yürek istediğini belirterek, "Billboard yaparak terörle mücadele edilmez" dedi.

  Partisinin Polatlı’daki seçim bürosunun açılışında parti otobüsü üzerinden halka seslenen Ağar, kendilerinin 4.5 yıldır mazotun düşürülmesi gerektiğini söylediğini, kimseye seçimlere 1-2 ay kala mazot fiyatı üzerinden siyaset yaptırmayacaklarını ifade etti. Türkiye’ye öncelikle güven ve huzuru getireceklerini de belirten Ağar şunları söyledi:

  BAŞÖRTÜSÜNÜ BIRAKIP KAÇTI

  Türkiye’de hiçbir ananın gözyaşı akmayacak, şehit cenazeleri olmayacak. Türkiye’nin hiçbir yerine gitmezsin, dağ bilmezsin, ova bilmezsin. Öyle billboard yaparak, terörle mücadele edilmez. Terörle mücadele yürek ister, terörle mücadele cesaret, tecrübe işidir. Türkiye’nin her yerinde huzuru, terörsüz bir Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz.

  AKP yıllardır başörtüsü diyor. İktidar nimetlerini görünce başörtüsünü bırakıp kaçtı. Başörtülüsü de, başörtüsüzü de bu ülkenin eşit vatandaşıdır. Siyaset adına onların arasına nifak sokmak Türkiye’ye yapılacak en büyük kötülüktür. Başörtüsü üzerinden yıllardır siyaset yapılarak toplum kamplaştırıldı. Beyannamemizin iyi okunması lazım. Başörtüsü konusunda devletten hizmet alan ve hizmet veren şeklinde bir ayrıma gittik. Cumhuriyetin temel ilkeleriyle milletin değerleri korunacaktır

  DAĞI BİLMEYEN AHKAM KESİYOR

  Türkiye’de terör üzerinden yapılan tartışmalar milleti tiksindirmektedir. Terör ucuz polemiklerin meselesi haline gelmeyecek kadar önemli bir meseledir. Hayatında dağı bilmeyenler çıkmış ahkam kesiyorlar. ’Geçmişinizde ne yaptınız da şimdi ne yapacaksınız?’ sorusuna ne yanıt verecekler. Bu soruya yanıt verecek tek parti DP’dir, tek lider Mehmet Ağar’dır. Bölgenin meseleleri Washington’dan ve Brüksel’den değil Ankara’dan çözülür.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı