SİİRT HABERLERİ

Terör mağduru ailelere yardım

AA / Recep Çelik
25.02.2016 - 17:20Son Güncelleme :

- Kızılay Siirt Şubesi, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan ailelere giyim ve gıda yardımında bulundu

Terör mağduru ailelere yardım
AA / Recep Çelik

SİİRT (AA) - Kızılay Siirt Şubesi, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan ailelere giyim ve gıda yardımını yaptı.

Terör örgütü PKK'nın saldırıları sonucu Şırnak'ın Cizre, Silopi ve İdil ilçesinden evlerini terk ederek Siirt'e gelen ailelere Kızılay Siirt Şubesi tarafından gıda, giyim malzemesi ve battaniye yardımları dağıtıldı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tespit edilen ailelere, yardım malzemeleri evlerine gidilerek teslim edildi.

Kızılay Siirt Şube Başkanı Yener Tanık, "İlimize yerleşmiş mağdur durumdaki ailelere yapılan yardımlar devam etmekte ve onların bir nebze mutlu olmaları için var gücüyle çalışmalar devam etmektedir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Terör mağduru ailelere yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Terör mağduru ailelere yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı