DÜZCE HABERLERİ

Terminalin Bölümleri Ayrı Ayrı Kiralanacak

IHA
09.10.2015 - 12:47Son Güncelleme : 09.10.2015 - 12:48

DÜZCE BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

IHA

Düzce Belediye Meclisi, Ekim ayı ikinci birleşimi için bir araya geldi. Toplantıda Şehirlerarası ve İlçeler Otobüs Terminali içinde yer alan bölümlerin 10 yıl süre ile ayrı ayrı kiralanması için Belediye Encümenine yetki verildi.
Düzce Belediye Meclisi, 2015 yılı Ekim ayı ikinci birleşimi Düzce Belediye Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda 20 gündem maddesi görüşüldü. Ekim ayı ikinci birleşiminde Darıcı Mahallesi’nde yapımı devam eden Şehirlerarası ve İlçeler Otobüs Terminali içerisinde yer alan büro, yazıhane, kafeterya, lokanta, emanet odası, büfe, otopark, terminal giriş/çıkmış, taksi durağı, çay ocağı ve diğer eklentilerin komple işletilmek suretiyle 15 yıl süreyle kiralanması için gerçekleştirilen ihaleye talep olmaması üzerine terminalin işletme ihalesi mecliste yeniden gündeme geldi.
Gündemin ikinci maddesinde Şehirlerarası ve İlçeler Otobüs Terminali içerisinde yer alan bölümlerin her birinin ayrı ayrı 10 yıl süre ile kiralanması için Belediye Encümenine yetki verilmesine oy çokluğuyla karar verildi.
İmar Komisyonunun bir önceki birleşimde çalışmalarına devam ettiği Azmimilli Mahallesi’ndeki blok nizam ve Beyköy yolu üzerinde yer alan kavşak düzenlemesi ile ilgili gündem maddesi ise karayollarının çalışması bittiğinde yeniden görüşülmek üzere ertelendi.
Konuralp’in Şehit Hüseyin Kıl, Şehit Kemal Işıldak, Çiftepınarlar, Şehit Bayram Gökmen ve Orhangazi Mahalleleri’nde 5403 Sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu’nun 13. maddesinin (d) bendi uyarınca "Kamu Yararı Kararı" alınmasına ise oy çokluğuyla karar verildi.
Toplantı bir sonraki birleşimin 2 Kasım Pazartesi günü saat 18:00’de yapılmasına karar verilerek son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Terminalin Bölümleri Ayrı Ayrı Kiralanacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 12 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Terminalin Bölümleri Ayrı Ayrı Kiralanacak haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:57
  • Guneş
   06:38
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:21
  • Akşam
   18:57
  • Yatsı
   20:25
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı