Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terledik hakettik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik Direktör Fatih Terim, Fenerbahçe karşısında kritik bir zamanda 3 puan aldıklarını belirterek, ‘‘Daha önümüzde 11 maç var. Aynı ciddiyetle yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Çılgınca sevindiler

En yakın takipçisi Fenerbahçe'yi 2-0 yenerek puan farkını 4'e çıkaran Galatasaray'ın soyunma odasında büyük sevinç vardı. Tüm futbolcular ve teknik heyet birbirleriyle kucaklaşıp, galibiyeti kutlarken, soyunma odasının duvarları, ‘‘Şampiyon Cimbom’’ sesleriyle inledi.

Terim: Yola devam

Fatih Terim, 3 puanı hakeden bir futbol sergilediklerini vurgulayarak, ‘‘Terledik, mücadele ettik ve galibiyeti hakettik. Rakibe boş alan bırakmadık. Kritik bir zamanda üç puan aldığımız için çok mutluyuz. Daha önümüzde 11 maç var. Aynı ciddiyetle yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Fenerliler'e mesaj

Fenerbahçelilere de mesaj gönderen Terim sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Bu, dünyanın sonu değil. İki takım da yıllarca birbirlerini yenmişlerdir ve yeneceklerdir de.’’ Terim bu arada bir sürpriz yaparak, F.Bahçe'yi 2-0 yenmelerine rağmen bugün saat 11.00'de antrenman yaptıracağını açıkladı.
Bunları da Beğenebilirsiniz