« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim'e Sağlam ders

Milliler, en kritik provamızı, Yunanistan'ın bakışları arasında İnönü Stadı'nda yapmıştı. Ancak Kara Kartallar, Liverpool teknik heyetine, Ritz Carlton Oteli'nden seyir zevki yaşatmayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu filmi görmüştük
Türkiye-Yunanistan maçı öncesinde teknik direktör Fatih Terim son taktik idmanını, Ritz Carlton Oteli’nde konaklayan Komşu’nun gözleri önünde, İnönü Stadı’nda yapmıştı... Milliler’in son provasını odasından rahatlıkla izleme imkânına sahip olan Yunanistan’ın hocası Otto Rehhagel, İstanbul’daki galibiyetin mimarı olmuştu. Fanatik gazetesinin haberine göre, çarşamba günü oynanacak Liverpool maçı öncesinde de tablo pek farklı değildi: Liverpool aynı otelde kalıyor, Beşiktaş da taktik çalışmalarını hep İnönü’de yapıyordu.

İdman Ümraniye'ye
Ancak Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Fatih Terim gibi yanılmadı ve son provayı Ümraniye’de yapma kararı aldı. Bugün saat 14.00’te bir basın toplantısı düzenleyecek olan Sağlam, gazetecilerin sorularını yanıtlayacak. Siyah-beyazlılar, saat 19.00’da da kendi tesislerinde yapacağı çalışmanın ardından kampa girecek. Taktik antrenmanının ilk 15 dakikası, UEFA kuralları gereğince basına açık olarak gerçekleştirilecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler