« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim'e alkış

İtalyan liginin şampiyon adayı, Varese karşısında sergilediği futbolla herkesi memnun etti. Basın, ‘‘Alkışlanacak Milan’’ değerlendirmesini yaparken, Fatih Terim'in yaptırdığı pres dikkat çekti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Fatih Terim yine İtalyan basınının gündemini meşgul etti... Milan Teknik Direktörü, 3. Lig takımlarından Varese'yi Inzaghi ve Aliou'nun golleriyle yendikleri maçtan sonra takımının iyi yolda olduğunu söyledi. Sezonun ilk hazırlık maçından tam puan alan Terim'in takımı için İtalyan basını övgüler yağdırdı. Futbolcuların hırslı oynamalarının yanı sıra Shevchenko ve Rui Costa'nın uyumu dikkat çekti.

DEFANS SORUNU

İnzaghi'nin nefis presle göz doldurduğu karşılaşmada Milan için medya ‘‘Gerçekten alkışlanacak yeni bir Milan izledik’’ değerlendirmesini yaptı. Rui Costa sahanın en iyisi olarak görülürken, defansta bazı sorunlar yaşandığı yorumlandı. 7 bin seyircinin izlediği maçta, taraftarlar sık sık tezahürat yaparak ‘‘İmparator hoşgeldin’’ diye seslendi. Fatih Terim maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, ‘‘Büyük küçük takım yoktur.

AĞUSTOS'U BEKLEYİN

Galibiyet her zaman için galibiyettir. Başarı her zaman için başarıdır. Bu bakımdan Varese karşısında iyi bir top oynadık. Kusursuz bir Milan'ı izlemek için Ağustos ayının ortalarına kadar çok sıkı çalışmamız gerekecek. Şimdi Amsterdam Turnuvası'na hazırlanıyoruz. Ufak tefek sorunlarımız var. Uyum ve kondisyon açısından bir sorunumuz yok. Takımımı beğendim’’ dedi. Terim, Rui Costa ve İnzaghi'yi çok beğendiğini söyledi. Reha ERUS

Bunları da Beğenebilirsiniz