« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim'den inciler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü yeni transferlere takılmadan edemiyor, İşte Emrah için söyledikleri, ‘‘ Belalım, belalım, Emrullah'ım benim’’

Zor çalışma

Galatasaray'da tempo her geçen gün biraz daha artıyor. Teknik Direktör Fatih Terim futbolcularının fiziksel açıdan güçlenmesi için her çalışmada değişik bir program uyguluyor. Her hareketi tam 10 kez tekrarlatan ve futbolcularının bir hayli efor sarfettiğini gören Terim, onlara neşe ve keyif vermek için kenardan ilginç sözler sarfediyor.

Koşacaksın

Önce Ceyhun'a takılıyor Terim. Grubun en arkasında koşan futbolcusuna yüksek sesle takılıyor, ‘‘Bu çocuk mu Göztepe'yi şampiyon yaptı. Allah allah hep arkada kalıyor. Fazla idman yapmamış galiba. Ama yapacak. Koşacak’’ diye ona motivasyon aşılıyor. Emrah koşularda en ön sırada yer alıyor. Bunu gören hocası Emrah önünden geçerken bir şarkı patlatıyor: ‘‘Belalım benim. Belalım benim. Emrullah'ım benim’’ diyor.

Vay vay vay

Fatih hoca bu çalışmalardan sonra futbolcularını neşelendirmek için kısa bir çift kale yaptırıyor. Birara Arif, Okan'ın önünde giderken ‘‘Arif ne yapıyorsun’’ diye bağırıyor. Arif, ‘‘Hocam ne yapayım, Okan'a eskortluk yapıyorum’’ yanıtını verince ‘‘Vay vay vay. Bizimkiler neler de biliyor’’ diye takılıyor.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz