« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim: Üst üste 3 puan almak çok hoş

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Ziya Doğan benim en iyi oyuncularımdan biriydi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fatih Terim, 3-0 kazandıkları Ankaragücü maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, iyi bir maç olduğunu belirterek, “Ankaragücü benim ilk göz ağrım. Buradan selamlarımı sunuyorum. İnşallah başarılı olurlar. Ankaragücü büyük bir kulüptür. Bu sıkıntıları aşar. Enteresan, Ziya Doğan benim en iyi oyuncularımdan biriydi” dedi.

Golleri erken bulmalarının takımı rahatlattığını belirten Terim, şöyle konuştu: “Oyunun kontrolü genelde bizdeydi. Üst üste üç puan almak, deplasmanda üç puan almak çok hoş. Ankaragücü'nün durumu ne olursa olsun, Anrakaragücü'dür. Oyuncularımı kutluyorum. Galatasaray inşallah emin adımlarla böyle ilerler.”

Bir gazetecinin, deplasmanda ilk galibiyetin alınmasını ve milli takımlar nedeniyle lige ara verilmesini hatırlatması üzerine de Terim, şunları söyledi: “Deplasmanda galibiyet alındı, milli maç arası var. Bir arada olmamak her zaman iyi bir şey değil ama milli takım olunca akan sular durur. Milli takım ister 10, ister 20 kişi alır. Biz hizmetten onur duyarız ve bugün 24 kişiyiz. Her hoca dalgalanmadan, kırılmadan, tüm olarak devam etmek ister. Bugün çok şükür sakat yok. Milli takımdan gelen Servet'in sakatlığı geçmiş durumdadır. Oyuncularıma da söylüyorum, milli takıma hizmet ülkeye hizmettir. Hiç birşeyi düşünmeden hizmet etmek gerekir. Sonuçları ne olursa olsun buna katlanırız. İnşallah milli takımda başarılı sonuçlar alırız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz