« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim perşembe günü imzalıyor

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, hakkında çok spekülasyon yapılan yeni sözleşmesini 23 Ekim Perşembe günü imzalayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, deneyimli teknik adamın sözleşmesi 2012 yılına kadar uzatılacak. Dün yaptığı duyuruyla söylentilere son noktayı koyan TFF, "Fatih Terim’in görevini bırakacağı yolunda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Her zaman belirttiğimiz gibi, Futbol Federasyonu ile Terim, en üst düzeyde uyum halinde çalışmaktadır. Terim ile 2012’ye kadar uzatılacak sözleşmenin detayları, 21 Ekim Salı günü yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında son şeklini alacak ve 23 Ekim Perşembe günü kamuoyunun huzurunda imzalanacaktır" ifadesini kullandı.

Hocanın talebi olmadı

Federasyon’un açıklamasında ayrıca, Fatih Terim’in zam almak için sözleşmesinin uzatılmasını talep ve kabul ettiği iddialarının doğru olmadığını da vurgularken, "Yeni anlaşma konusunda TFF Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının desteği ve onayı o gün olduğu gibi bugün de kesintisiz sürmektedir. Ancak Sayın Terim’in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve TFF ile Terim’i zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır" denildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz