« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim olayı geri tepti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Selim Soydan'ın göreve geldikten sonra ‘‘Fatih Terim'i alacağız’’ şeklindeki demecinin Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu ve futbolcuları olumsuz etkilediği ve farklı Gaziantep mağlubiyetini ortaya çıkardığı öne sürüldü.

Fenerbahçe'nin Gaziantepspor karşısında 5-1 gibi büyük bir skorla yenilmesi, ‘‘FATİH OLAYI GERİ TEPTİ’’ yorumunu getirdi.

Futbol Şubesi Sorumlusu Şadan Kalkavan ile Selim Soydan'ın ‘‘Türkiye'nin en iyi Teknik Direktörü Fatih Terim. Onu mutlaka alacağız’’ şeklindeki sözlerinin Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu ve futbolcuları olumsuz yönde etkilediği Fenerbahçe kulislerinde konuşuluyor.

Kongrede Aziz Yıldırım'ın rakibi olan Vefa Küçük'ün bağlı bulunduğu Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, ‘‘Selim Soydan büyük bir taktik hatası yaptı. Aklınca Galatasaray'ı karıştıracaktı’’ dedi.

Yılmaz, ‘‘Fatih'i alacağız’’ şeklindeki demecin Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu ve futbolcuların moralini bozduğunu söyledi.

TAKTİK HATASI

‘‘Bir yemekle birlik beraberlik olmaz’’ diyen Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü: Terim çok klas bir hoca. Bu tip işler ligler devam ederken ortaya atılmaz. Niyetin ciddiyse kimsenin haberi olmadan ikili konuşursun, el sıkışırsın, zamanı gelince de imzayı atarsın. Bir haftadır Fatih'ten bahsediliyor. G.Saray karışırsa, F.Bahçe şampiyon mu olacak? Hedefin Beşiktaş olması lazımdı. Çünkü aradaki puan farkı 4'tü, bu laflardan sonra 7'ye yükseldi. Resmen taktik hatası yapıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz