« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim ne derse o

Futbol Federasyonu'nun (A) Milli Futbol Takımı'ndan sorumlu yöneticisi Davut Dişli, Fatih Akyel ve Alpay'ın yeniden milli takıma çağrılmasını tartışmaya gerek olmadığını belirterek, “Bu tercih Terim'indir. Terim nasıl isterse onu yapar, patron o" dedi.
 Bahisçilerin favorisi Türkiye
  Ay yıldızlılarda sarı alarm
 Gözler kaleci Volkan'da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dişli, Alpay ve Fatih Akyel'in milli takıma çok artı şeyler kattığını anlatarak, “Bizim yapımızda her zaman eleştiri bulabilecek bir neden var. Bu arkadaşları çağırmasaydık, belki 'neden çağrılmadı' diye eleştiri olacaktı” dedi. Tercihin Terim'e ait olduğuna dikkat çeken Dişli, "Terim nasıl isterse onu yapar, patron o. Benim fikrim bu tecrübeli arkadaşların tekrar milli takıma çağırılması takıma çok artı şeyler katıyor. Kampta bunu görüyoruz. Tecrübe ayrı bir olay. Danimarka çok önemli bir rakip. Bunları tartışmaya gerek yok. Bunlar Terim'i hiç ilgilendirmiyor. Fatih Terim doğru bildiğini yapar, onu yapıyor” diye konuştu.
  
Danimarka maçının grupta iç sahada yapılacak son maç olduğuna dikkati çeken Dişli, “Danimarka'nın gücünü herkes biliyor ama Türkiye'nin de gücünü biliyorlar. Burada Danimarka'yı yenebilecek güçteyiz ve bunu da gerçekleştireceğiz. Seyircimiz desteklerini 90 dakika sürdürmeli. Futbolun 90 dakika olduğunu unutmamalı" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz