« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim’le dostluğumuz bitmez

Şişli Belediye Başkanı ve Galatasaray’ın eski yöneticisi Mustafa Sarıgül, İbrahim Tatlıses’in nikahında Fatih Terim ile konuşmadıkları iddiaları üzerine açıklamada bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hürriyet’te yayımlanan “O sözleri hiç unutmadı” başlıklı haberi okuduğunu belirten Sarıgül, Terim ile her zaman dost olduklarını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

37 yıldır dostuz

“Fatih Terim ile Mustafa Sarıgül arasındaki dostluk, 1974 yılında başlamış ve bugünlere kadar gelmiştir. Dostlar dostları zaman zaman eleştirebilir, ama bu eleştiri hiçbir zaman kişisel değildir; yapıcı eleştirilerdir. Bu eleştiriler dostlukları asla zedelemez. Sayın Tatlıses’in nikahında da asla böyle bir tavır ve kırgınlık söz konusu olmadı. Tam tersine, nikah öncesinde son haftalardaki karşılaşmalar üzerine son derece güzel sohbetlerimiz oldu; sıcak espriler yaşandı. Fatih Hoca, nikaha gelmeden önce de beni telefonla aradı, kendisiyle nikah saatini konuştuk. Tören sırasında da son derece keyifli sohbetimiz oldu.

İki imparator

Hatta nikah sırasında ben, “İki imparator var; biri yeşil sahaların imparatoru, diğeri sahnelerin. Biri bugün evleniyor, diğeri ona şahitlik yapıyor. İki imparator ve iki dostum çok güzel bir vesileyle biraraya geliyor” dedim. Dolayısı ile önemli olan, iki dost ve iki G.Saraylı Fatih Terim ve Mustafa Sarıgül’ün birbirine tavır koyması değil, yeşil sahalarda rakiplere karşı tavır almalarıdır. Hepimiz bunun çabası içinde olmalıyız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz