« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim iddialı

Milan Teknik Direktörü La Gazzetta dello Sport gazetesine manşet oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Çok güçlüyüz

Milan Teknik Direktörü Fatih Terim, gelecek sezon için oldukça iddialı konuştu. La Gazzetta dello Sport gazetesine konuşan Terim, "Milan'ımı yenmek zor olacak. Futbolcularım çok güçlü. Takımdaki rekabet her zaman iyi sonuçlar verecektir" diye konuştu.

Büyük takım

Hedeflerinin çok olduğu için çok çalışmak zorunda olduklarına değinen Terim sözlerini şöyle sürdürdü: Çok büyük bir sezon olacak. Futbolcularıma güveniyorum ve bu Milan'ın büyük bir takım olacağına ikna oldum. Biz hiç olmazsa bunun için çalışacağız.

Capello gibi

Juventus'tan transfer edilen İnzaghi ile özel olarak konuştuğunu söyleyen Terim, Roma Teknik Direktörü Fabio Capello'nun "Roma'yı yenmek çok zor olacak" sözünü, "Ben de Capello gibi düşünüyorum. Bizi yenmenin çok zor olacağını sanıyorum" diye cevapladı.

Güzel olacak

Türk teknik adam son olarak, 19 Temmuz'da Milano'da futbolcu ve teknik kadronun toplanacağı Hotel Gallia önünde taraftarın bir organizasyon hazırladığından basın aracılığıyla haberi olduğunu kaydederek, "Taraftarı selamlamak güzel olacak" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz