« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim’i hiç tartışmadık

Haluk Ulusoy, Milli Takımlar Teknik Direktörü’nün, sözleşmesindeki ağır tazminat maddeleri nedeniyle gönderilemediği iddiasının gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Yunanistan yenilgisi sonrası, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in sözleşmesinin ağır tazminat maddeleri nedeniyle feshedilemediği yolunda oluşturulan spekülasyonların, tümüyle gerçek dışı olduğunu söyledi. Ulusoy, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Fatih Terim’in bilgisi, becerisi, deneyimi ve yeterliliğini hiçbir zaman, hiçbir ortamda tartışma konusu yapmadığını belirterek, şu görüşlere yer verdi:

"Dün olduğu gibi, bugün de kendisine olan güvenim tam. Yunanistan maçının ardından, Fatih Terim’le yol ayrımına gelmek, benim ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımın aklının ucundan dahi geçmedi. Sözleşmenin ağır tazminat maddelerini içerdiğine ve bu nedenle hocamızın görevine son veremediğimize dair bana atfen yapılan açıklama, tamamen hayal mahsulü. Kaldı ki, o sözleşmede tazminat maddesi hiç yok."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz