« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim gitti takım onlara kaldı

Fatih Terim'in görevden alınmasının ardından yeni teknik direktör gelene kadar G.Saray'ın kime emanet edileceği belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Yönetim Kurulu kararı ile görevden alınan Fatih Terim'in ardından sarı kırmızılı camiada teknik direktör arayışlarına hızla başlandı.

Aysal, listesindeki birçok önemli teknik direktör ile görüşmelere başlasa da gelecek yeni teknik direktörün önümüzdeki cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rizespor maçında takımın başına geçmesi neredeyse imkansız...
Henüz resmi olarak istifa ettiklerini açıklamasalarda bu sabah takımın başında antrenmana çıkamayan Terim'in yardımcıları Hasan Şaş, Ümit Davala ve Taffarel'in de istifa etmesi bekleniyor.

Bu durumda takımı Çaykur Rizespor maçına kimin hazırlayacağı ve maça kimin çıkacağı merak ediliyor. Bu sabahki antrenman kondisyonerler eşliğinde yapılsa da Terim'in yerine geçici olarak A2 Takımı Teknik Direktörü Orhan Atik veya U19 Takımı antrenörü Vedat İnceefe'nin takımın başında Çaykur Rizespor maçına çıkacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz