« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim: Eskişehirspor kazanmalıydı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, üst üste 9 galibiyetin ardından gelen Eskişehirspor beraberliğini değerlendirdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME
Fatih Terim, 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Eskişehirspor, bizden daha iyi oynadı. Kendilerini tebrik ediyorum. Bize hiç yakışmayan bir oyundu. Pozisyon değil, neredeyse şutumuz yok. Hal böyle olunca bir puan sevindirici. Bu yollarda bu kayıplar var, yapacak birşey yok. Arada bir anlayış gösterelim futbolculara. Dolu dizgin giden takımın mola hakkı var" diye konuştu.

Tecrübeli çalıştırıcı, saha şartlarıyla ilgili olarak, "Herkes için saha aynıydı. Bunu sebep olarak kabul edemeyiz. Biri kazansaydı Eskişehirspor olmalıydı. Yine de 'kazanamıyorsan kaybeyme' kuralını unutmamak lazım" ifadelerini kullandı.

Yanal oyundan memnun

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise Galatasaray karşısında iyi oynadıklarını belirterek, "Oyun olarak iyiydik. Galatasaray’a pozisyon vermedik, pozisyonlar bulduk, oyunu çirkinleştirmedik. Keyifli bir maç oldu. Ben mutluyum. Bu oyun olduktan sonra sonuç gelecektir" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz