« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim’e 3. merhaba için toplanıyorlar

Dünya Kupası elemlerinde kalan dört maçta takımın başına geçmesi için anlaşılan Fatih Terim, üçüncü döneminin ilk kampında bugün İstanbul’da futbolcularla bir araya gelecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BREZİLYA’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası’na katılabilmek için Avrupa Elemeleri D Grubu’nda 6 Eylül’de Kayseri’de Andorra, 10 Eylül’de de deplasmanda Romanya ile karşılaşacak olan Milli Takım aday kadrusu bugün İstanbul’da toplanmaya başlayacak. Dünya Kupası’na gidebilme ihtimali azalan ay yıldızlılarda görevinden ayrılan Abdullah Avcı yerine Fatih Terim getirilmişti. Böylece tecrübeli çalıştırıcının 3. ay yıldızlı döneminin de futbolcularla ilk buluşması bu toplanma olacak. Milliler Etiler’deki Le Meridien Otel’de bir araya gelecekler.

İLK ANTRENMAN DA BUGÜN

Milliler, İstanbul’daki tüm antrenmanlarını Kasımpaşa Kulübü’nün Kemerburgaz Tesisleri’nde gerçekleştirecek. Andorra ile cuma günü oynayacağı maç için ilk çalışmasını bugün saat 18.30’da yapacak ay-yıldızlılar, 3 Eylül Salı ve 4 Eylül Çarşamba günü aynı saatteki antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürecek ve 5 Eylül Perşembe günü öğle saatlerinde Kayseri’ye gidecek.

‘Oynamama izin verecektir’

FATİH Terim tarafından ilk kez Türkiye Milli Takımı’na seçilen Hakan Çalhanoğlu, ay yıldızlı formayı tercih ettiği için pişman olmadığı belirtirken, Terim’in kendisini oynatmamsı halinde pişman olup olmayacağı konusunda “Terim’in oynamama izin vereceğini düşünüyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz