Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim durmak bilmiyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Teknik Direktörü'nün, lig öncesinde işi çok zor

Bir yandan antrenmanlarda takımın teknik ve taktik kurgusunu oluşturan, bir yandan ideal kadrosunu belirlemeye çalışan Fatih Terim, yabancı transferi konusunda da yönetime geniş kapsamlı bir rapor hazırlıyor.

Yoğun idmanlar

Liglerin başlamasına iki hafta kala Galatasaray'da idman temposu da yükseliyor. Teknik Direktör Fatih Terim idmanlarda önce tek pas çalışması, ardından kondisyon ve güç artırıcı istasyon çalışmaları yaptırıyor. Bunların üzerine çift kale maçta kadroda bulunan tüm oyuncularını oynatıyor.

Yeniler sevindirdi

Terim, teknik ve taktik kurguyu yaparken kafasında düşündüğü ilk onbir için sürekli arayış içinde. Yeni transferlerden, Saffet, Emrah, Ahmet ve Mehmet'in takıma hemen uyum sağlaması ise teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Kadrosu genişleyen sarı kırmızılı takımda forma için kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

İdeal kadro

Yoğun geçen idmanlarda Fatih Terim'in kafasındaki ideal kadro da yavaş yavaş oluşuyor. Bu akşam Beşiktaş, cumartesi akşamı da Fenerbahçe ile oynanacak olan TSYD Kupası maçlarından sonra, Galatasaray'ın ligde sahaya çıkacağı ideal ilk onbiri hemen hemen kesinlik kazanacak.

Yabancı raporu

Yabancı transferi için acele etmeyen Fatih Terim, alınmasını düşündüğü iki veya üç yabancı futbolcu için iki gün içinde yönetim kuruluna ayrıntılı bir rapor verecek. Terim, raporunda, alınmasını istediği futbolcuları, özelliklerini ve transfer şartlarını bildirecek.
Bunları da Beğenebilirsiniz