Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim çarketti

Basın toplantısını iptal eden imparatorun tazminat uğruna ağız değiştirdiği iddia edildi.

Reha ERUS / ROMA
SON GÜNCELLEME
Maldini'den savunma

Milan Kaptanı Maldini, Terim'e telefon ederek üzüntüsünü yansıttığını belirterek, ‘‘O'nun iflası biz oyuncuların da iflası oldu. Hiçbir futbolcu bunu istemez’’ dedi. Öte yandan İmparator'un randevusunu iptal etmesine öfkelenen Asbaşkan Galliani, ‘‘Bay Terim Milan Kulübü'nün görevden alınmış maaşlı personelidir. Bir yere gidemez’’ dedi.

Galliani öfkelendi

İtalyan basını ise Terim'in önce sert çıktığını ancak alacaklarını kopartmak için son anda yumuşadığını, basın toplantısını iptal ederek, yazılı bir açıklama ile barış içerisinde kulüpten ayrıldığını değerlendirdi. La Gazzetta dello Sport, ‘‘Terim ağız değiştirdi. Öfke kusan imparator bonservis ve tazminat uğruna yumuşadı’’ yorumunu yaptı.

Ataman: Tek imparator var

İtalya Baskebol liginin tek namağlup takımı Siena'nın Türk antrenörü Ergin Ataman ‘‘Milan Kulübü'nün İmparator'a yaptığı hareket çok çirkin’’ dedi. Ataman, sporda bu tür gelişmelerin sık sık yaşandığını hatırlatarak ‘‘Biz antrenörlerin yazgısı bu. Başarı elden kaçınca kovulma engellenemez bir kural’’ dedi. Ataman ayrıca kendisine İmparator diyenlere de cevap vererek, ‘‘Bir tek İmparator var, o da Fatih Terim. Ben olsam olsam Prens olurum’’ değerlendirmesinde bulundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler