« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim: Arkadaşlar buyurun, UEFA'nın sitesine de düştük!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzlanda maçı sonrası elindeki cep telefonundan UEFA'nın resmi sitesinin görüntüsünü oyuncularına gösterip, "Arkadaşlar buyurun. UEFA'nın sitesine de düştük" dedi. Terim, başarılarının sırrını ise 3H olarak açıkladı: Hazır, Hızır, huzur.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, milli takımın EURO 2016'ya gideceğine inanmayanlara son tokadı soyunma odasında cep telefonu ile attı.

Letonya-Kazakistan karşılaşması, bizim maçtan 3 dakika sonra bitti. Fatih hoca, sahadaki sevinç sırasında oyuncularının yanında değildi.

Terim: Arkadaşlar buyurun, UEFAnın sitesine de düştük MİLLİ FACİADAN DÖNÜLMÜŞ!

Soyunma odasına girdi. Elinde cep telefonu vardı. Terim, internetten bağlandığı UEFA'nın resmi sitesini öğrencilerine gösterip, "Arkadaşlar buyurun. UEFA'nın sitesine de düştük. İnanıp inanmamak diye bir şey yok ortada. Finallerdeyiz, herkes görsün" dedi.

Fatih hoca, tarihi zaferi cep telefonu ile belgeledi.

Terim: Arkadaşlar buyurun, UEFAnın sitesine de düştük
HAZIR, HIZIR, HUZUR
Fatih Terim kariyerindeki başarıların sırrı olarak 3H'yi görüyor. İşte o sözler:

"Ben hiç pansuman sevmem, direkt ameliyata olmalı. Benim bir 3H formülüm var; hazır, Hızır, huzur... Eğer bilgili ve yürekli isen hazırsınız demektir. Hazır olunca da Hızır gelir. Hızır da gelmişse huzura erişeceksiniz demektir. (Akşam)


Bunları da Beğenebilirsiniz