Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim: Anlaşma yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fiorentina Teknik Direktörü, İtalyan basınında 'Ocak ayı gelmeden sözleşme imzalayacak' haberlerinin aksine,‘‘Bir anlaşma yapsam herkesin haberi olur. Böyle bir anlaşma olsa, en azından benim haberim olur’’ dedi.

İtalyan basını Fiorentina Kulübü'nün ocak ayı sonu gelmeden Fatih Terim'in sözleşmesini uzatma kararı aldığını iddia etti. Önümüzdeki aylarda yönetime girerek asbaşkanlık yapacağı öne sürülen Mario Sconcerti'nin basına sızdırdığı habere göre, Fiorentina, Türk hoca ile masaya oturma kararı aldı.

İtalyan basınında bu haberler çıkarken, Fatih Terim şöyle konuştu: ‘‘Eğer takımımla bir anlaşma yapsam, herkesin haberi olur. Böyle bir anlaşma olsa, en azından benim haberim olur. Şu anda böyle bir şey yok. Anlaşmak başka, anlaşacak başka. İmzaladı başka, imzalayacak başka. Bu haberlere kimse itibar etmesin.

Şu anda önümüzde zorlu bir Verona maçımız var. O karşılaşmaya konsantre olmaya çalışıyoruz. Bu konuları konuşmak için önümüzde zaman var.’’ Öte yandan internette yapılan anket sonucunda Fiorentina taraftarlarının yüzde 95'inin Fatih Terim'in önümüzdeki yıl da takımın başında kalmasını istediği ortaya çıktı.


Bunları da Beğenebilirsiniz