« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Terim ağlattı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın G.Antep'teki puan kaybı Fatih Terim'i çılgına çevirdi. Soyunma odasında futbolcularını azarlayan Terim'in sözleri nedeniyle Fatih ve Emre hüngür hüngür ağladı

G.Saray, Gaziantep deplasmanında oyunun son dakikalarında yediği golle altın değerinde 2 puan bırakırken, kayıp puanlar Teknik Direktör Fatih Terim'i kızdırdı. Maç sonrası soyunma odasında rüzgar gibi esen Terim, oynayandan oynamayana kadar herkesi azarladı.

Terim önce Fatih Akyel'e yüklenerek, ‘‘Ne bu havalar? Kendini usta futbolcu mu sanıyorsun? Attığın her top rakibe gidiyor. Sahanın ölü bölgesinde niye faul yapıyorsun? Kendine dikkat et, o forma çok ağır, bugün giyersen yarın çıkartabilirsin’’ diye bağırdı. Cevap vermeyen genç futbolcu bir köşeye çekilerek ağladı.

Sıra diğer genç Emre'ye gelmişti. ‘‘Neden orda yatıyorsun?’’ diyen Terim'e Emre, ‘‘M.Ali kasığıma bastı. Birden ağrı girdi. Nerde olduğumu bilmiyordum. Bunu bilseydim kendimi dışarı atardım’’ yanıtını verdi. Ancak Terim'in ‘‘Ne var, bir tarafın mı kırıldı?’’ sözleri üzerine Emre ağlayarak duşa gitti.

Daha önceki maçlarda soyunma adasına gittiğinde ‘‘Sizi seviyorum’’diyen Fatih Terim, soyunma odasının kapısını sertçe çarpıp dışarı çıktı. Tekrar soyunma odasına girerken biraz sakinlemişti Fatih Terim. Tüm futbolcuları bir araya topladı, ‘‘Heşeyi unutun. Ben yine de hepinizi seviyorum’’dedi.

Temiz forma Mehmet'i yaktı

GAZİANTEPSPOR maçının ikinci yarısında sahaya çıkan ancak yağmura ve çamura rağmen forması kirlenmeyen Mehmet Gönülaçar'a bundan böyle Galatasaray kapısı kapandı. Teknik heyet bu futbolcunun sadece 11'e değil, yedek kulübesine bile alınmayacağını açıkladı. Ayrıca sezon sonuna kadar isteyen kulübe verilecek.

Lutu isterse hemen gidecek

GALATASARAY'da verimli olmayan futbolcular gözden çıkarılıyor. Şartlı sözleşme ile alınan Lutu, sezon sonunda ülkesine geri gönderilecek. İsterse bu futbolcu şimdiden ülkesine dönebilecek. Bu kararın, gerek fizik, gerekse idmanlarda devamlı sakatlanması nedeniyle alındığı belirtildi.Bunları da Beğenebilirsiniz