« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tercihim İtalya

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

HAKAN:‘Avrupa’da oynamak istiyorum’ dedi ve ekledi:

Ünlü kulüplerin transfer etmek için birbirleri ile yarıştığı G.Saraylı yıldız futbolcu, ‘‘Tercihim öncelikle İtalyan takımları. Çünkü orada yarım kalmış bir işim var. Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra büyük bir ihtimalle Çizme'de top koşturacağım’’ dedi.

G.Saray ve A Milli Takımımızın golcü futbolcusu Hakan Şükür, Avrupa'nın ünlü kulüplerini peşinden koşturuyor. İspanyol Barcelona, Alman Bayer Leverkusen ve Bayern Münih, İngiliz Manchester United, İtalyan Juventus, Milan ve Roma Kulüpleri nabız yokluyor.

Özellikle Milan ve Roma takımları menajerler aracılığıyla G.Saray Kulübü'ne faks çekerek bu futbolcunun bonservis bedelinin belirlenmesini istediler. Romalı yöneticiler geçtiğimiz hafta sarı kırmızılı kulübe bir faks çekerek Hakan Şükür için 15 milyon dolar verebileceklerini söylediler.

‘‘Avrupa'dan istenmek benim için onurdur’’ diyen Hakan Şükür şunları söyledi: ‘‘Bana şu ana kadar ulaşmış resmi bir teklif yok. Ancak kulübüme geldiyse onu bilemem. Yalnızca menajerler aracılığı ile istendiğimi biliyorum. Sezon bittikten sonra gelecek teklifleri değerlendireceğim.

Futbol hayatımın en güzel ve en olgun yıllarını yaşıyorum. Yaşım 29 ve önümüzdeki sezon Avrupa'da oynamak istiyorum. Daha önce bir deneyimim olmuştu. Benim tercihim öncelikle İtalyan takımlarından yana olacak. Çünkü orada yarım kalmış bir işim var


Bunları da Beğenebilirsiniz