"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Terazi ve Akrep burçlarını 2011’de neler bekliyor?

Yüksek tempolu çalışmalarınızın sonuçlarını alabileceğiniz bir yıl.

Yaşamınızda radikal değişimler görülebilir. Yeni bir ev, yeni bir araba, yeni bir iş, yılın önemli konuları arasında yer alabilir.
Bazı Teraziler sosyal duruşları ya da statüleri açısından zorlanabilir, bazılarıysa bulundukları sosyal çevrede saygınlık kazanabilirler. Her koşulda olumlu bir profil çizmeye çaba sarf etmeniz gerekebilir bu yıl.
Eğitmen Satürn, Terazi burcundaki seyahatini bu yıl da sürdürüyor. Dolayısıyla Terazi burçlarının bu yıl da adımlarını dikkatli atmaları, risk almaktan kaçınmaları erekiyor.
Önlem alarak ilerleyen Teraziler, Satürn seyahatini tamamladığında hediyelerini almış olacaklar.
İkili ilişkiler ve yaratıcı fikirler açısından şanslı bir yıldasınız. Bazı Terazi burçları evlenebilir ya da ilişkilerini güçlendirebilirler.
Yılın ikinci yarısında ani ve beklenmedik kazançlar sizi bekliyor olabilir. Partnerinizin veya aile üyelerinizden birisinin yaşam standartlarındaki değişim nedeniyle sizin de refah seviyenizde değişiklik olabilir.
Ay ve güneş tutulmaları sırasında kardeşler, seyahatler, yabancı ülkeler ve eğitim hayatınızla ilgili konular özellikle ön plana çıkıyor.
Son yıllarda eviniz, aileniz veya işinizle ilgili inişli çıkışlı bir dönemden geçmiş olabilirsiniz. Bu yıl bu konularda daha kalıcı adımlar atma şansını yakalayabilirsiniz.
12 Mart sonrası burç değiştiren Uranüs, ikili ilişkilerinizi veya evliliğinizi ilgilendiren ani değişiklikleri gündeme taşıyor. Bu etki özellikle burcun ilk 10 günü doğanları ilgilendirebilir.

Yılın öne çıkan tarihleri

4 Ocak (+/- 1 ay)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapmanıza yardım edecek güçlü enerjiler altındasınız. 20 Ocak civarında ev ve iş arasında kalabilirsiniz.
Şubat ayı geneli
Genel anlamda stresli olabileceğiniz gibi, hesaplanamayan riskler nedeniyle de sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz. Özellikle 18 Şubat civarında aile ilişkileri, aşk hayatınız ve sosyal yaşamınızdaki arkadaşlıklarınızla ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
9 Mart civarı
Beklenmedik iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. 21 Mart sonrası, artan iş trafiği özel hayatınızın önüne geçebilir.
1 Haziran (+/- 1 ay)
Eğitim amaçlı seyahatler gündeme gelebilir. Bir yakınınızın maddi durumundaki gelişme size de olumlu yansıyabilir. Kalıcı birliktelikler açısından da şanslı bir süreç.
1 Temmuz (+/- 1 ay)
Zor bir ay! Beklenmedik haberler, ani gelişmeler, güvenlik ve sağlıkla ilgili temalar bazı planlarınızı ertelemenize neden olabilir. Ya da sosyal çevredeki duruşunuzu etkileyecek gelişmeler yaşanabilir.
Eylül ayı
Sağlıkla ilgili konular gündemde. Bu durum işinizi olumsuz etkileyebilir.
29 Ekim (+ 3 hafta)
Ev sahibi olabilirsiniz veya farklı kazançlar gündeme gelebilir.
25 Kasım (+/- 1 ay)
Hayatınızı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi artıracak konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ufak tefek aksilikler yaşansa da eninde sonunda planlarınızı gerçekleşeceksiniz.
10 Aralık (+/- 1 ay)
Eğitim ve öğretimle ilgili konular neticelenebilir. Bu süreçte sinirlerinize hakim olmanız, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Uzun mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler, mistik
konular, eşinizin ailesiyle
ilişkileriniz veya öğretmen-lerinizle ilgili başlıklar da ön plana çıkabilir.


İlk iki ay biraz zorlu geçecek olsa da iş hayatınız ve sağlığınız açısından olumlu bir yıla giriş yapıyorsunuz.
Geçtiğimiz yıllarda çevrenizi ve iş hayatınızı ilgilendiren fazlaca inişli çıkışlı bir dönem yaşandı.
Bu yıl istikrarın ve çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız.Yeni bir eğitime başlayabilir, sağlığınızı güçlendirici programlara kaydolabilir, zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz.
İş değişikliği gündeme gelirse, sizinle çalışmak isteyen çok sayıda kişi olduğunu göreceksiniz.
Maddi gelirlerinizi artırmanızı sağlayacak yeni kaynaklar bulabilirsiniz.
Eşinizin veya ortağınızın gelir durumundaki değişiklik size de yansıyabilir.
12 Mart sonrası burç değiştiren Uranüs, özellikle burcun ilk haftası doğanların kariyerini veya sağlığını ilgilendiren ani değişimleri gündeme getirebilir.
Aşk hayatınız ise yılın ikinci yarısında istediğiniz forma kavuşabilir. Bağlayıcı sözler verebilirsiniz.
Haziran ayında iş veya duygusal yaşamınızda hareketlilik yaşanabilir.
Devamındaki tarihlerde ise medya, eğitim ve seyahat konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


Yılın öne çıkan tarihleri

4 Ocak (+/- 1 ay)
Medya, satış, bilişim, iletişim, seyahat, eğitim ve yakın çevre ilişkileriyle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir ayda olacaksınız. Burcun son haftası doğanlar, aşk hayatlarında yeni bir sayfa açabilirler.
Şubat ayı
İşinizi ilgilendiren olaylar, evinizde sıkıntılar yaşanmasına neden olabilir.
Nisan ve mayıs
Nisanda yeni başlangıçlar yapma şansınız var ama ayın son haftası kariyerinizi ilgilendiren bazı aksilikler yaşanabilir. Mayıs başında ise olaylar olumlu bir şekil almaya başlıyor.
1 Haziran (+/- 1 ay)
Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz veya mevcut işinizde yeni görevler sizi bekliyor olabilir. Bu süreçte gelirlerinizde artış sağlamanıza yardım edecek olaylar yaşanacak.
Ağustos ayı
Bu ayın ilk yarısında kariyerinizi ilgilendiren yeni adımlar atabilirsiniz.
28 Ekim (+/- 1 ay)
İkili ilişkileriniz, komşularınızla diyaloglarınız veya mal varlıklarınız açısından şanslı bir süreçte olacaksınız.
11 Kasım (+/- 5 gün)
Meydana gelen dolunay, partnerinizle, eşinizle veya ortağınızla ilişkilerinizde gergin birkaç günlük sürece işaret ediyor.
10 Aralık (+/- 1 ay)
İş veya duygusal yaşamınızda kafanızı karıştıracak gelişmeler yaşanabilir.  Olayları fazla büyütmemeye çalışmanız gerekiyor.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI