"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Terazi burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Terazi ve İkizlerHer ikisi de Hava elementinden olan bu çift oldukça iyi anlaşır.

Sosyal yaşamın önde olması, değişikliklere kolay adapte olabilme, sevgiye ve aşka yaklaşımdaki benzerlikler, kalıcı bir ilişkinin temel taşlarını oluşturur. Ancak bir çift olarak, her ikisinin de maddi konulardaki rahatlığı, problemlerin doğmasına neden olabilir. Mutlaka parasal konularda birbirlerini denetlemeleri ve beraberce karar almaya alışmaları gereklidir. Zodyak’ta doğal bir uyum içinde bulunan bu çift özellikle diğer insanlarla olan ilişkilerinde mükemmel bir örnektirler. Bu ilişkide duyguların ve düşüncelerin ifade edilmesi, dile getirilmesi her iki taraf için de son derece kolaydır. Cinsel yaşamda, bu ikili karşılıklı ihtiyaçlara içgüdüsel olarak nasıl cevap vereceğini bilir. Terazi’nin sıcaklığı ve romantikliği, İkizler’in esprili yaklaşımları ve aklıyla bütünleşince, hem tensel hem de düşünsel anlamda tatmin edici bir cinsel yaşam ortaya çıkar.

Terazi ve Aslan

Her iki tarafın da yaşamında aşkın çok büyük bir öneme sahip olması, bir araya gelmelerini kaçınılmaz kılar. Aslan’ın kolayca karara varabilme kapasitesi, kararsızlıklarıyla ünlü Terazi’nin rahatlamasına yardımcıdır. Terazi’nin nazik, zarif davranışları ve kuvvetli estetik yargıları, Aslan’ın egosunun beslenmesine ve tatmin olmasına yardım eder. Ortak sosyal faaliyetler, dostlar, arkadaşlar ve evde verilen davetler, ilişkinin giderek güçlenmesine ve sağlam temellerin oluşmasına neden olacaktır. Zodyak’ta uyum içinde bulunan bu ikili, dış dünyayla ilişkilerinde aranılan insanlardandır. Birbirlerine verdikleri değeri, diğer insanlar içinde de göstermekten çekinmeyen bu çift, insanları eğlendiren, etkileyen ve kendilerine çeken özel bir karizmaya sahiptir. Bu özellikleri birbirlerine daha da bağlanmalarında önemli role sahiptir. Aslan ve Terazi cinsel yaşamda da, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslan’ın sıcaklığı, Terazi’nin zarafeti ile birleşince, cinsel yaşamda da müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır.

Yarın diğer burçlarla uyumuna devam edeceğiz...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI