"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Terazi burcunun diğer burçlarla ilişkileri

TERAZİ ve TERAZİTerazi ve Terazi ikilisi Zodyak içinde oldukça iyi anlaşabilen bir çift olacaktır.

Her iki tarafın da aşka ve sevgiye verdiği önem, yaşamdaki tüm önceliklerin yerini alacaktır. Sosyal olarak çok iyi anlaşan ve ortak noktalar yakalayarak, gelişebilecek bu çift, arkadaş ve dost toplantılarının vazgeçilmez ikilisidir. Sanata, yaratıcılığa ve güzelliklere duydukları saygı, ev yaşamlarına da yansıyarak, çok hoş bir mekanın doğmasına neden olacaktır.

Terazi kişisel gelişmini tamamlayabilmek için diğer insanlarla birarada olmaya, paylaşımlar yaşamaya ihtiyaç duyar. Bu eşini ya da partnerini ihmal edeceği anlamına gelmez. Bu ihtiyacını en iyi anlayabilecek yine bir Terazi eştir. Bu ilişkide en önemli problem, aşırı para harcamaya yatkınlıktan kaynaklanan finansal sorunlarla alakalı olacaktır. Terazi ve Terazi ikilisi yoğun duygusal paylaşımın doğal uzantısı olarak, cinsellikte de son derece iyi anlaşırlar. Yumuşak ama tutkulu bir cinsellik yaşamaya ihtiyaç duyan Terazi, partnerinden tam bir doyum elde edebilecektir.

TERAZİ ve AKREP

İlişkinin ilk aşamalarında duygusal ve ihtiraslı yapısı nedeniyle, Akrep’in aradığı eş olduğunu sanabilen Terazi, kısa bir zaman sonra yanılgıda olduğunu anlayacaktır. Terazi’nin dalgalanmaları ile Akrep’in gizlemek istediği yanları olduğu ortaya çıktıkca, anlaşmazlıkların da baş göstermesi kaçınılmaz olacaktır. İlk günlerde Akrep’in sahip olmacı ve kıskanç tavırlarından zarar görmeyeceğini düşünen Terazi, bu davranışlar yoğunlaşmaya başladığında bunalır.

Terazi’nin sosyal yaşama düşkünlüğü ve insanlarla bağlantıları da Akrep’in kıskançlık krizlerinin giderek artmasına neden olacaktır. Zodyak’ta birbirini takip eden Akrep ve Terazi aslında her türlü gerginliğe rağmen olumlu bir ilişki de yaratabilirler. Bu bağlantıdaki en önemli nokta derin bir sevgi olacaktır. Arada gerçekten aşk varsa, birliktelik uzun süre devam edebilir. Cinsel yaşamda Terazi ve Akrep birlikteliği oldukça doyurucudur. Gerek Terazi, gerekse, Akrep, seks konusunda yeterince duyarlılığa sahiptir. Ancak Akrep’in tutkuları, Terazi’nin diğer insanlara karşı duyduğu merak zaman zaman problemlerin yaşanmasın neden olabilir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI