"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Terazi burcunu 2010’da neler bekliyor?

İş, KARıYER VE PARA: 2010’da çalışma koşullarınız ya da ekipmanlarınız olumlu yönde değişebilir, büyüyebilir.

İş ve sağlık konularında olumlu bir hareketlilik var. Tedavi sürecindeki Terazi’ler, hızla iyileşebilir.
Satürn (disiplin) önümüzdeki 2,5 yıl boyunca sizin kendi konumunuzda ilerlemekte. Kişisel yaşamınız karmaşalarla dolu, para ve ilişkilerinizi idare etmekte zorlanıyor olabilirsiniz.
Birlikte çalıştığınız kişilerin yardımsever halleri ve yüksek tempolu çalışmaları size de verimli bir iş yılı vaat ediyor.
Yılın ikinci yarısında işbirlik-
leri, ortaklıklar, fikir alınabilecek kişiler veya duygusal yaşamı-
nızdaki partneriniz kanalıyla başarılar elde edebilirsiniz. Bu, hukuki konularda da şanslı olduğunuz bir süreç olabilir.
Her anlamda ve alanda, kendinizi yenilemeniz gereken önemli ve yorucu bir 2,5 yıllık süreçtesiniz, umarım her şey istediğiniz şekilde gelişir. Zayıf halkaların kopuşu, yeni kulvarlar, yeni bağlantılar ya da yeni kişiler ve geçmişle vedalaşma (iş, kişi veya yerleşim vb. bazında) sizi bekliyor!
AşK, ıLışKıLER VE YARATICILIK GEREKTıREN ışLER: Yılın ikinci yarısında, tutarsız partnerleri, çizgisi belirsiz ya da inişli çıkışlı seyreden ilişkileri olan Terazi’ler ilişkilerini sonlandırma kararı alabilirler. Aynı süreç, maddi açıdan güçlü ya da yabancı uyruklu kişilerle kurulabilecek sürpriz beraberliklere veya ortaklıklara da dikkat çekiyor. Evlilikler ya da uzun süreli işbirlikleri açısından uygun bir süreçte olacaksınız. Ancak, özgürlük isteğiniz de artıyor.
SAğLIK: 2010, sizin iş ve sağlık yaşamınız için önemli bir yıl olacak. Fiziksel sağlığınızda bu yıl kesin değişimler görülecek. 7 Nisan-28 Temmuz aralığı hassas olmak kaydıyla, bu yıl sizin için sağlık açısından son derece iyi bir yıl olacak.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI