« Hürriyet.com.tr

Terasta iftar keyfi

Elite World Otelleri Ramazan ayı süresince Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini fasıl müziği eşliğinde farklı mekân alternatifleriyle misafirlerin beğenisine sunuyor.

Hürriyet Haber
X

Elite World Prestige Otel “Teras Gardenya Restoran”da İstanbul manzarasına karşı fasıl müziği eşliğinde her damak zevkine göre özenle hazırlanan iftar menüleri ile keyifli bir ramazan geçirebilirsiniz.  Serpme iftariyelikler, günün çorbası, salatalar,  Hünkar Beğendi, Piliç Külbastı gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, güllaç, kaymaklı ekmek kadayıfı gibi geleneksel tatlı çeşitleri, limitsiz şerbet, meşrubat, çay, kahve servisinin olduğu iftar menü alternatifleri kişi başı 59TL. (kdv dahil)./images/100/0x0/55eae936f018fbb8f89e91ae 

Elite World İstanbul Otel’de Executive Şef Aydın Gül ve ekibi tarafından hazırlanan iftariyelikler, salata çeşitleri,  naneli yoğurt sos ile kıymalı ve peynirli su böreği, iç pilav ve sebzeli kuzu tandır, taze kekikli çoban kavurma gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, geleneksel Türk tatlıları, limitsiz şerbet, çay, kahve servisinin olduğu iftar menü alternatifleri ise kişi başı 65 TL (kdv dahil).

Elite World Otelleri, Ramazan'ı çalışanlarıyla ve iş arkadaşları ile paylaşmak isteyen şirketler için  geleneksel tatların bulunduğu özel iftar menüleri hazırladı. 30 kişiden 300 kişiye kadar farklı kapasitedeki salonlarda canlı fasıl müziği eşliğinde iftar yemeği alabilirsiniz.  

www.eliteworldhotels.com.tr

 

 

Kaynak:

En İyi
Türkiye’nin en güzel 10 nehri
GezginGezgin
Şehirde kalanlara bayram için 20 öneri
YazYaz
Ayvalık Yeni Alaçatı olur mu?
36 Saat
36 saatte Granada
GezginGezgin
Disneyland’da rüya gibi bir gün
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Havalimanında sıra beklemeyin