ESKİŞEHİR HABERLERİ

Tepebaşı’nın Başarıları İlgi Görüyor

IHA
13.10.2015 - 15:18Son Güncelleme : 13.10.2015 - 15:19

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN YENİLENEBİLİR ENERJİ VE ÇEVRE KONUSUNDA ELDE ETTİĞİ BAŞARI BİRÇOK ALANDA İLGİ GÖRÜYOR.

IHA

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin yenilenebilir enerji ve çevre konusunda elde ettiği başarı birçok alanda ilgi görüyor.
8-9 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yeşil İş 2015 Konferansı’na Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş ve Avrupa Birliği Akıllı Kentsel Dönüşümün Hızlandırılması Proje ortaklarından Demir Energy Danışmanı Dr. Baha Kubat birlikte katıldı. Farklı sektörlerinden tüm paydaşları buluşturan Yeşil İş 2015 Sürdürülebilir İş Zirvesi’nde iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar tüm özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve akademi dünyası sürdürülebilir dönüşümü sağlamak amacıyla değişimin yeni paradigmalarını değerlendirecek ve ilham veren fikirleri konuk ediyor.
Yeşil İş 2015 Konferansından sürdürülebilir belediyeler kulvarında konuşan Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Ocak 2015 itibariyle çalışmalarına başlanan Avrupa Birliği Akıllı Kentsel Dönüşümün Hızlandırılması Projesi’ni anlattı. Yerel yönetimlerin sürdürülebilir şehirler yaratmak için önemli bir role sahip olduğunu vurgulayan Savaş, sağlıklı, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kentin oluşmasını bu proje ile birlikte uygulayarak gerçekleştirilen yeniliklerin akıllı şehir projeleri için bir model ve örnek bir proje olacağını vurguladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Tepebaşı’nın Başarıları İlgi Görüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tepebaşı’nın Başarıları İlgi Görüyor haberi güncellenecektir.

  ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:58
  • Guneş
   06:38
  • Öğle
   13:02
  • İkindi
   16:27
  • Akşam
   19:04
  • Yatsı
   20:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı