ESKİŞEHİR HABERLERİ

Tepebaşı’nda Kent Kültür Söyleşileri

IHA
09.10.2015 - 13:36Son Güncelleme :

AÇIKLAMADA, “BEKTAŞ, ‘SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, DÜN, BUGÜN, YARIN’ KONULU BİR SÖYLEŞİDE KONUŞACAK. ‘KENT KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ’NİN BAŞLATICISI MİMAR OKTAY EKİNCİ’NİN ÖLÜMÜNÜN İKİNCİ YILDÖNÜMÜ OLAN 15 EKİM’DE SAAT 19.00’DA ÖZDİLEK SANAT MERKEZİ OKTAY EKİNCİ SAHNESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN SÖYLEŞİ İLGİ DUYAN HERKESE AÇIK OLACAK” İFADELERİNE YER VERİLDİ.

IHA

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin şair Haydar Ergülen’in yönetiminde sürdürdüğü Kent Kültür Söyleşileri devam ediyor.
Belediye tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, Ekim ayının konuğunun, yine bir başka şair ve mimar olan Türkiye Yazarlar Sendikası eski genel başkanlarından Cengiz Bektaş olacağı belirtildi. Açıklamada, “Bektaş, ‘Sürdürülebilirlik, Dün, Bugün, Yarın’ konulu bir söyleşide konuşacak. ‘Kent Kültür Söyleşileri’nin başlatıcısı mimar Oktay Ekinci’nin ölümünün ikinci yıldönümü olan 15 Ekim’de saat 19.00’da Özdilek Sanat Merkezi Oktay Ekinci Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan söyleşi, ilgi duyan herkese açık olacak” ifadelerine yer verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Tepebaşı’nda Kent Kültür Söyleşileri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 13 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tepebaşı’nda Kent Kültür Söyleşileri haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı