ESKİŞEHİR HABERLERİ

Tepebaşı, Enis Berberoğlu’ndan Tam Not Aldı

IHA
29.10.2015 - 13:27Son Güncelleme :

SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ESKİŞEHİR’DE BULUNAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLETİŞİM VE MEDYA İLİŞKİLERİNDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ENİS BERBEROĞLU, TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.

IHA

Seçim çalışmaları kapsamında Eskişehir’de bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İletişim ve Medya İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarını inceledi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Enis Berberoğlu ilk olarak Gökkuşağı Kafe’de down sendromlu gençler tarafından ağırlandı.
Tepebaşı Belediyesi Aşağı Söğütönü Alzheimer ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ve Su Sporları Merkezi’ni gezen Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu daha sonra Başkan Ataç ile birlikte İsmet İnönü Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Berberoğlu, Eskişehir’in sosyal demokrat yerel yönetimler tarafından geleceğe taşıdığının canlı örneği olduğunu belirterek, “Tepebaşı Belediyesi de bir ilçe belediyesinden beklenenin çok üzerinde hizmetler gerçekleştirerek Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel yönetim vizyonuna katkı sağlıyor. Başkan Ataç’ı bu çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Tepebaşı, Enis Berberoğlu’ndan Tam Not Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tepebaşı, Enis Berberoğlu’ndan Tam Not Aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı