ESKİŞEHİR HABERLERİ

Tepebaşı Belediyesi Gönüllüleri Bilgilendirme Toplantısı

IHA
03.10.2015 - 13:30Son Güncelleme :

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI DT. AHMET ATAÇ, TEPEBAŞI BELEDİYESİ GÖNÜLLÜLERİ İLE DÜZENLENEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi Gönüllüleri ile düzenlenen bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.
Düzenlenen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Prof. Dr. Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel, Metin Tomsuk, Erdal Çakıcıer, CHP İl Başkan Sinan Özkar, Tepebaşı İlçe Başkanı Vural Yörük, CHP Genel Başkan Danışmanı Recep Cengiz katıldı.
Tepebaşı Belediyesi Gönüllüleri ile gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Ataç, “Biz Türkiye’nin özendiği bir şehir olarak yaşıyoruz” derken “Sosyal Demokrat bir belediyenin olduğu yerde özgürlük, demokrasi ve hukuk vardır. Eskişehir’de de çağdaş bir yaşam ile Türkiye’ye örnek oluyoruz. Bu güzelliği hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz ve cansiperane çalışıyoruz” dedi.
Başkan Ataç, kadınların en önemli unsur olduğundan bahsederek, "Sizler gönüllüler olarak hiçbir beklentiniz olmadan bir madalyonun görünmeyen mat ama en önemli yüzüsünüz. Madalyonun parlak yüzü her zaman değişebilir ama sizler hep bu önemli görevi gönüllülük sorumluluğu ile yerine getiriyorsunuz. Özellikle kadınlar olarak bize güç katıyorsunuz. Kadınlarımız bizi güçlü kılan ve koruyan en önemli unsur. Üç belediyemizi de kadınlarımız koruyor. Bu bir moral toplantısıdır, birlik toplantısıdır ve güç toplantısıdır. Buraya gelemeyen yüzlerce gönüllümüz. Bu sevgi, saygı hiçbir zaman bitmesin başarılarımız kalıcı olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Ataç, Tepebaşı Bölgesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin yıllara göre oy artışını vererek, “2007 genel seçimler 34 bin, 2011’de 66 bin, 2015’de 85 bin. bu sizin başarınız ve sizin emeğiniz ve Türkiye’ye parmak ısırtacak bir başarı var. Yolumuz açık olsun. Yolumuz aydın olsun. Cumhuriyet’in aydınlığı ile dolu olsun” şeklinde konuştu.
CHP Milletvekili adayları da katılımcılara seslenerek Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim bildirgesini ve politikalarını anlattılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Tepebaşı Belediyesi Gönüllüleri Bilgilendirme Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ekim 2015 tarihinde saat 13 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tepebaşı Belediyesi Gönüllüleri Bilgilendirme Toplantısı haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

19 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:21
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:43
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı