DENİZLİ HABERLERİ

TEOG pastasını yediler

DHA
25.04.2017 - 11:28Son Güncelleme :
DHA

Deniz TOKAT/DENİZLİ, (DHA) - DENİZLİ'de öğrenciler, üzerinde 'Yerim seni TEOG' yazılı pastayı kesip, yedi. Öğrenciler daha sonra da müzik eşliğinde eğlendi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi ve Kurs Merkezleri, 26-27 Nisan'da yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı öncesinde farklı bir etkinliğe imza attı. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki 10 Bilgi Evi ve Kurs Merkezi'nde öğrenim gören yaklaşık 300 öğrenci, sınav öncesi düzenlenen etkinlikle stres attı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nda bir araya gelen öğrenciler, kendileri için düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde üzerinde 'Yerim seni TEOG' yazılı pastaları kesti. Pastalarını yıl boyunca birlikte emek harcadıkları öğretmenlerinin elinden yiyen öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın düzenlediği mini konserde eğlendi.

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden TEOG pastasını yediler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TEOG pastasını yediler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı