Eğitim Haberleri

  TEOG nakil sonuçları bu akşam açıklanmayacak

  Hürriyet Eğitim
  23.09.2014 - 14:55 | Son Güncelleme:

  TEOG nakilleri kapsamında yerleştirme sonuçlarını bu akşam açıklayacağını duyuran Milli Eğitim Bakanlığı fikir değiştirdi. Bakanlık TEOG nakilleri kapsamında 25 Eylül Perşembe akşam saat 17.00’a kadar başvuru alacağını ve yerleştirme sonuçlarını 26 Eylül Cuma akşamı 19.00’da ilan edeceğini açıkladı.

  TEOG kapsamında sınava giren öğrenciler 22 Eylül Pazartesi günü nakil başvurularına devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklamada TEOG nakillerinin son haftasında iki gün başvuru alınıp, aynı gün akşam yerleştirme sonuçlarının açıklanacağını duyurdu. Buna göre, 22 Eylül Pazartesi ve bugün (23 Eylül Salı) akşam saat 17.00’ye kadar başvurular alınıp, akşam saatlerinde yerleştirme sonuçlarının açıklanması bekleniyordu. Ancak, fikrini değiştiren Bakanlık, bu akşam yerleştirme sonuçlarını açıklamayacağını, 4 gün nakil başvurusu alınıp, 26 Eylül Cuma akşamı saat 19.00’da yerleştirme sonuçlarının ilan edileceğini açıkladı. Bakanlığın internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
  “25 Eylül Perşembe saat 17.00’a kadar yapılmış olan bütün nakil başvurularının yerleştirme sonuçları 26 Eylül Cuma günü saat 19.00’da ilan edilecek.”
  Bakanlık fikir değişikliğinin nedenini açıklamadı.

  TEOG nakil sonuçları bu akşam açıklanmayacak LİSEDE NAKİL BAŞVURULARI AYNI GÜN İLAN EDİLECEK


  Etiketler: lise
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı