BİTLİS HABERLERİ

TEOG İzleme Komisyonu Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

IHA
23.10.2015 - 11:44Son Güncelleme :

BİTLİS'İN TATVAN İLÇESİNDE KURULAN TEOG İZLEME KOMİSYONU İLÇEDEKİ ORTA OKUL MÜDÜRLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPT.

IHA

Bitlis’in Tatvan ilçesindeki öğrencilerin durumlarını takip etmek ve eğitimdeki başarılarını arttırmak amacıyla kurulan TEOG İzleme Komisyonu, ikinci toplantısını okul müdürleriyle yaptı.
Tatvan Kaymakamlığı başkanlığındaki Proje Koordinasyon Merkezi’nin (PKM) hazırlamış olduğu proje kapsamında kurulan TEOG İzleme Komisyonu; usul ve esaslarıyla ilgili bilgi vermek ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla ilçedeki ortaokul müdürleriyle bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, okul müdürlerine komisyonun kuruluş amacı ve faaliyetleri ile bilgiler verildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, komisyonun önemine vurgu yaparak, her branştan bir eğitimcinin yer almasıyla oluşturulan komisyonun ilçede açılan destekleme ve yetiştirme kurslarının amacına ulaşmasına katkı sunmayı amaçladığını söyledi. Komisyonun yıl boyunca açılan kurslarda yer alan öğrencilere gerekli kaynakların temin edilmesi, öğretmenler arasında bilgi ve deneyimin aktarılması noktasında köprü vazifesi yapacağını kaydeden Yüzer, “Öğrencilerimiz açısından oldukça önemli ve faydalı olan bu projenin her adımı titizlikle takip edilecek. Yine proje kapsamında öğrenciler için gerekli olan her türlü eğitim materyalleri, kaynak ve dokümanlar temin edilerek öğrencilerin bunlardan istifade etmesi sağlanacak. Bu sayede de öğrencilerin başarı noktasındaki beklentilerine ulaşması sağlanmış olacak. Bu anlamda ben projede büyük katkı ve destekleri bulunan Kaymakamımız Sayın Murat Erkan’a, Proje Koordinasyon Merkezimize ve komisyon üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu gerçekten çok önemli bir projedir. Bu projenin başarıya ulaşıp, ilçemizdeki eğitim başarısını daha da üst seviyeye çıkaracağına olan inancım ve güvenim tamdır. Bu anlamda ben komisyonumuza, öğrencilerimize, öğretmen ve idarecilerimize başarılar diliyorum” Diye konuştu.
Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer’in konuşmasının ardından Komisyon Üyesi Taylan Ekin tarafından komisyonun çalışma, usul ve esaslarıyla ilgili bilgiler verildi. Komisyonun okul müdürlerinden beklentilerini de dile getiren Ekin, başarının arttırılması noktasında öneriler sunarak, bu konuda okul müdürleriyle istişarelerde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden TEOG İzleme Komisyonu Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 11 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TEOG İzleme Komisyonu Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:28
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:16
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:59
 • Yatsı
  18:31
Sayfa Başı