ERZURUM HABERLERİ

TEOG hediyesi yakutiye gençlik merkezinden

DHA
30.04.2017 - 13:22Son Güncelleme :
DHA

ERZURUM, (DHA)-Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi, Anadolu'nun Manevi Kandilleri projesi kapsamında ortaokul öğrencileri 3 günlük kampa aldı.
    Kandilli Kayaklı Koşu ve Biathlon Tesislerinde Cuma gününden itibaren başlayan kampa Yakutiye Gençlik Merkezinin pilot okulları iel birlikte yaklaşık bir yıldır gönüllü grupları, TEOG  hazırlığı ile kitap okuma halkalarına katılan ve sportif etkinlikler yapan öğrenciler dahil edildi. TEOG sınavında başarılı olan  öğrencileri ödüllendirme adına yapılan kampta sportif etkinliklerin yanı sıra, takım oyunları yer aldı.
    Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz, yaklaşık 1 yıldır pilot ortaokulları olan 50'inci Yıl ve Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencileri ile bu kampı gerçekleştirmenin mutluluk verici olduğunu belirterek çocuklara damla misali dokunuşlarının büyük etki yarattığını bu süreklilik sayesinde projelerinin çok verimli olduğunu belirtti.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden TEOG hediyesi yakutiye gençlik merkezinden hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 13 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TEOG hediyesi yakutiye gençlik merkezinden haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı