« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Teo geri dönmeyecek

Once Caldas, Trabzon’dan izinsiz giden golcü için bordo mavili yönetimle temasa geçti. Bu transferin birkaç gün içinde sonuçlanması bekleniyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZON’dan izinsiz olarak gittiği ülkesi Kolombiya’dan hala dönmeyen Teofilo Gutierrez, bordo mavili takımdan kopuyor. Golcü futbolcuya, ülkesinin takımlarından Once Caldas’ın teklifte bulunduğu, tarafların görüşmelere başladığı belirtildi.

Güneş istememişti

Teofilo’nun menajeri aracılığıyla bordo mavili kulübe resmi teklifte bulunan Once Caldas kulübünün, bu transferi gerçekleştirmekte kararlı olduğu belirtildi. İki kulüp arasında başlatılan görüşmelerin devam ettiği transferin bu hafta içerisinde gerçekleşebileceği belirtildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yaptığı açıklamada, “Benim artık Teofilo diye bir futbolcum yok” demişti. Yönetim de Güneş’in bu açıklamasının ardından Teofilo’yu satış listesinin başına koymuştu.

Jaja daha iyi olabilir

Şenol Güneş, kupada Manisaspor’a iki gol atan Brezilyalı futbolcusu Jaja’yı överken, “Yetenekli. Ancak çok daha iyi olabilir” dedi. Attığı gollerle yıldızını yeniden parlatan Jaja, Brezilya’da olduğu dönemde tam anlamıyla tatil yapmadığını, bunun yerine çalıştığını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz