Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Temmuz ayında en çok Amrabat yazıldı

Nordin Amrabat, ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile derginin incelendiği bir araştırmaya göre, geçtiğimiz ay boyunca spor sayfalarında toplam bin 391 kez adından söz ettirerek, bu alanda ilk sırada yer aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Medya takip ajansı Interpress'in raporuna göre, temmuz ayında Türk spor medyasında en çok Galatasaray'ın uzun uğraşlar sonucunda Kayserispor'dan transfer ettiği Faslı futbolcu Amrabat yazıldı.

Transferde en çok gündeme gelen ikinci futbolcu ise, toplam bin 195 haberle, yine Galatasaray'ın, Trabzonspor'dan renklerine kattığı golcü futbolcu Burak Yılmaz oldu.

Üçüncü sırada ise, geçtiğimiz yıl Galatasaray forması giyen Felipe Melo'nun yeniden imza atıp atmayacağı haberleri yer aldı. Melo'nun adı spor sayfalarında toplam 901 kez geçti.

Geçtiğimiz ay en çok konuşulan futbolcular sıralamasında İspanyol devi Real Madrid'den Galatasaray'a transfer olan Hamit Altıntop, hakkında yayınlanan 879 haberle dördüncü sırayı alırken, Beşiktaş'taki durumu belirsizliğini koruyan Portekizli oyuncusu Ricardo Ouaresma da çıkan haberlerde 691 kez yer alarak, beşinci oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz