MERSİN HABERLERİ

TEMA’dan 90 fidan

DHA
28.04.2017 - 11:04Son Güncelleme :
DHA

MERSİN'in Mut İlçesi’nde, TEMA Vakfı Mut İlçe Sorumluluğu ve Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri 90 fıstık çamı fidanını toprakla buluşturdu.
Doğancı Tepesinde gerçekleştirilen fidan dikimine Kaymakam Mehmet Ali Akyüz, Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Orman İşletme Müdürü Serdar Kılınç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, Cumhuriyet Ortaokulu 5-A ve 5-D öğrencileri ile TEMA Gönüllüleri katıldı. Fidan diktikten sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Yılmaz, ilçenin içinde olması ve çocukların gelip kontrol edebilmesi açısından fidan dikilen alanın çok uygun olduğunu belirterek, ''Çocuklar kendi diktiği fidana buralara geldiğinde bakabilecek. Belediye olarak yeşile her zaman destek vereceğiz. Önümüzdeki günlerde TEMA Vakfı ile beraber fidan dikim etkinliklerine devam edeceklerini söyledi'' dedi.

Konuşmaların ardından 90 fıstık çamının dikimi gerçekleştirildi.

Murat SÖZERİ / MUT (MERSİN), (DHA)
(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden TEMA’dan 90 fidan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TEMA’dan 90 fidan haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı