Gündem Haberleri

  TEM’de yolcu otobüsü alev alev yandı

  İZMİT(Kocaeli) (DHA)
  27.07.2015 - 17:11 | Son Güncelleme:

  TEM Otoyolu’nun İzmit Gültepe geçişinde bir yolcu otübüsü alev alev yandı. Otobüs şoförünün durumu fark edip aracı emniyet şeridine çekmesiyle yolcular tahliye edildi. TEM Otoyolu yangın nedeniyle bir süre ulaşıma kapandı.

  TEM Otoyolu’nun Gültepe geçişi Ankara istikametinde meydana gelen olayda, sürücüsünün adı öğrenilemeyen 06 DY 5535 plakalı yolcu otobüsü seyir halindeyken arka tarafta motor kısmından dumanlar yükselmeye başladı. Arkadaki yolcuların şoförü uyarması ile sürücü otobüsü emniyet şeridine çekti. Tüm yolcular aşağıya indi, durum itfayeye bildirildi.

  TEM OTOYOLUNDA OTOBÜS CAYIR CAYIR YANDI / FOTO GALERİ  Ancak itfaiye ekipleri gelene kadar alevler otobüsü sardı ve araç kullanılmaz hale geldi. Gelen itfaiye ekipleri demir yığını haline gelen aracı tamamen söndürürken, bu kez alevler yol kenarındaki ağaçlık alana da sıçradı. İtfaiye ekipleri bu kez orada çıkan yangına da müdahale ederek söndürdü. Yangın nedeniyle TEM Otoyolu’nun her iki istikameti de bir süre ulaşıma kapandı. Bu arada yaşanan kargaşa sırasında kimliği öğrenilemeyen otobüs soförü ortadan kayboldu.

  Etiketler: yolcu otobüs
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı