Gündem Haberleri

  Televizyon yorumcusuna molotofkokteyli saldırı

  A.A
  14.02.2006 - 14:16 | Son Güncelleme:

  Kırşehir'de televizyon yorumculuğu ve yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapan Gazi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mustafa Tekeli'nin evine bırakılan iki molotofkokteylinden biri patladı. Patlama, herhangi bir yaralanmaya ve maddi hasara yol açmadı.

  KTV'de (Kırşehir Televizyonu) yayınlanan Mercek isimli programın yorumcusu ve Çağdaş Kırşehir Gazetesi'nde köşe yazarı olan Gazi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mustafa Tekeli'nin Yenice Mahallesi'ndeki tek katlı evinin önüne, gece iki molotofkokteyli bırakıldı.

  Kimliği belirlenemeyen kişilerce bırakılan molotofkokteyllerinden biri patladı. Patlama, herhangi bir yaralanmaya ve maddi hasara yol açmadı.

  Daha önce de televizyon binasından çıkışında kimlikleri belirlenemeyen 2 kişinin saldırısına uğrayan Tekeli, yapılan bu tür saldırıların Kırşehir sevgisini azaltamayacağını bildirdi.

  Bu tür eylemleri gerçekleştirenleri şiddetle kınadığını ifade eden Tekeli, gerçekleri söylemeye devam edeceğini kaydetti.

  Polis ekiplerinin Tekeli'nin evi ve çevresinde inceleme yaptıkları, olay hakkında soruşturmanın geniş çaplı olarak sürdürüldüğü bildirildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı