« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Telekom'dan amatör sporlara destek

Başkentin basketboldaki en önemli temsilcilerinden Türk Telekom, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde amatör spor bronşlarına destek vermeye devam ediyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türk Telekom Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Kutlu, yazılı basın açıklamasında, hem takım sporlarının gelişmesine hem de bireysel sporcuların yetişmesine alt yapıdan itibaren destek sağladıklarını belirterek, “Türk Telekom, spor alanında neredeyse Türkiye'deki illerin yarısında faaliyet gösteren spor okulları ve desteklediği sporcu sayısı ile devletten sonra özel sektörün yürüttüğü hem bireysel hem de takım sporlarında en büyük spor organizasyonuna sahip kuruluş olma özelliğini taşıyor” dedi.

Kutlu, Türk Telekom'un kaliteli yaşamın kapılarını amatör ve profesyonel kulüpleriyle gençlere, spor okullarıyla geleceğin sporcuları olacak çocuklara ve çeşitli spor dallarında düzenlediği turnuvalarla çalışanlarına açtığına işaret ederek, şöyle devam etti:
“Ülkemizin değişik bölgelerinde toplam 113 takım ve 6 bine yakın sporcumuz mevcut. Türk Telekom, Türkiye'de büyük bir marka, ülkemizin en büyük 3 şirketinden ve en çok istihdam sağlayan firmalardan bir tanesi. Üstelik sadece Türkiye'de değil, dünyada da en değerli markaların arasında yer alıyor. Sportif değerlere önem veren bir kulübüz. Kulübümüzün taşıdığı logo ve isim, transferlerde ve ilişkilerimizde bizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Tabii ki pek çok kişi gibi sporcuların da hedefi Türkiye'nin en değerli markası olan Türk Telekom'un desteğini alarak spor kariyerini en üst seviyeye çıkarmak. Türk Telekom gücünü arkasında görmek isteyen pek çok sporcunun ve takımın bizimle işbirliği yapmak istediğini görmek bizleri daha fazla motive ediyor.”

Şükrü Kutlu, markalarının değerini koruyacak sporcular ve sporun ruhunu koruyan takımlarla çalışmak için daha dikkatli ve hassas bir çalışma yapmaları gerektiğini vurgulayarak, “Türk Telekom ailesinde spor sevgisi ve sportif faaliyetlere ilgi yoğundur. Türkiye'nin her karış toprağında var olan geniş organizasyonel yapımız, bölgesel ihtiyaçlara olan duyarlılığımız, amatör sporculara ve alt yapıya verdiğimiz desteği her geçen gün artırmaktadır” ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler