Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Telekom: Sabotajlardan kaynaklı arızalar minimum seviyede

  ANKA
  25 Ekim 2007 - 16:25Son Güncelleme : 25 Ekim 2007 - 16:25

  Türk Telekom Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer, telekom şebekesinde fiber optik kabloların kesilmesiyle oluşan arızaların, görevi başındaki personelin çabaları sonucu en düşük düzeyde kalmasının sağlandığını bildirdi.

  Dinçer, yaptığı yazılı açıklamada, Haber-İş Sendikası'nın Türk Telekom'daki grev uygulamasının 10. gününe girdiğini hatırlatarak, grevin başlaması ile birlikte Telekom şebekesine yönelik sabotajların arttığını belirtti.

  Oluşan arızaların yarattığı aksaklıkların, mevcut personelin özverili çalışması sonucum minimum seviyede kaldığını ifade eden Dinçer, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

  "Yapılan bu tür sabotaj eylemlerinin en az bizim kadar yasal yollarla grev hakkını kullanan sağduyulu personelimizi de üzdüğünü ve bu eylemlerin onlar tarafından da tasvip edilmediğini biliyoruz. Yıllarca hep beraber çalışarak kurduğumuz gözbebeğimiz olan bu altyapının korunması konusunda hepimize önemli sorumluluk düştüğünü bir kez daha hatırlatmak istiyorum. İnanıyorum ki sona erecek bu grevin ardından tekrar huzur içerisinde çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.”
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı