Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Telekız com.tr

  Hürriyet Haber
  18 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 18 Şubat 2000 - 00:01

  Sonunda internetten tele-kız satışı başladı. ‘‘www.telekiz.8k.com adıyla Türkçe bir site açan uyanıklar, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere pek çok ilde açıkça kadın pazarlıyorlar.

  İnternetten bu adrese girildiğinde, kadın satıcılarının cep telefonlarına ulaşılıyor. Ücret bir bankaya yatırılıyor. Para yatırıldıktan sonra telekızların adresi veriliyor.

  Mesaj servisi bile var

  Sitede telekızların Türkiye'nin her yerine hatta Kıbrıs'a bile gittikleri anlatılıyor. ‘‘Hatunlar’’, ‘‘özel hatunlar’’, ‘‘kızlarımızla yapabilecekleriniz’’ gibi sayfaların yeraldığı sitede ‘‘müşterilerin yaşadıklarını anlattığı’’ mesaj servisi de var.

  BATI'da günlük cinsel yaşama iyice oturan internet, sonunda Türkiye'de de artık üzerinden kadın pazarlanır hale geldi. Bazı uyanıklar, ‘‘www.telekiz.8k.com’’ adresinden kadın satışına başladı. Sitede ‘‘Lütfen kızlarımıza ve fiyatlarına bir kez daha bakın. Çünkü fiyatlarımız yüzde 50 düşmüştür’’ deniliyor. Sitede tanıtımı yapılan yapılan kızlarla biraraya gelmek için şu aşamalardan geçmek gerekiyor:

  1- Cep telefonu aranıyor

  170 kızın adresine ulaşılabileceği söylenen siteyi ziyaret edene bir isim ve bir şifre veriliyor. Sonra da verilen cep telefonu numarası aranıyor. Kadınların 50-100 dolar arasında değişen vizite ücretlerinin, bir bankanın Kağıthane Şubesi'ndeki bir hesap numarasına yatırılması isteniyor.

  2- Para bir bankaya yatıyor

  Müşteri parayı yatırıp telefon açınca, bu bankadan kontrol ediliyor ve seçilen telekızın telefon numarası veriliyor. Adının Yargıç olduğunu söyleyen kişi telekızla birlikte olduktan sonra dekontun imzalanarak kadına verilmesini istiyor.

  3- Sırada, kızın adresi var

  Yargıç telekızın adresi olarak Bebek'i tarif ediyor. Sonra da bir telefon numarası verip uyarıyor: ‘‘Telefonu açana Gül deyin.’

  4- Bebek değil, Kurtuluş

  Gül hanım aranınca, adreste küçük bir değişiklik var. Bebek yerine Kurtuluş Bilezikçi Sokak adresi veriliyor. Verilen adrese gidiyoruz. Biri kırık Türkçe konuşan iki kadın var.Yargıç'tan, banka dekontundan habersizler.

  5- Kadınlar: Dolandırıldınız

  ‘‘Biz kendi başımıza çalışıyoruz. Sizi dolandırmışlar. Bizim kendi ücretimiz var’’ diyorlar. Yeniden Yargıç'ı arıyoruz. Bu kez başka bir hayat kadınının telefonunu veriyor. Yargıç ’’Bu kızlar sitemize kaydolmak için 10 bin dolar veriyorlar. Bankaya yatırdığınız paranın yarısı onların'' diyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı